Children categories

Licitaţie publică valorificare PENSIUNE 3 margarete, BĂILE FELIX

Licitaţie publică valorificare PENSIUNE 3 margarete, BĂILE FELIX (1)

P&L INSOLV IPURL reia procedura de valorificare a bunurilor debitoarei MARAHAB SRL, conform Regulamentului de valorificare modificat.

Preţurile pentru bunul imobil, Pensiune situată în Băile Felix şi bunurile mobile din dosarea unităţii de cazare au fost scăzute, conform hotărârii Adunării Generale a Creditorilor.

View items...
Tuesday, 26 April 2016 13:40

ANUNT PANORAMIC SOLUTIONS SRL

Tuesday, 26 April 2016 13:38

ANUNT LICITATIE VICMAR ELECTRO SRL

Tuesday, 26 April 2016 13:37

Anunt licitatie S.C GADANY IMPEX SRL

Wednesday, 20 April 2016 12:22

LICITATIE PANORAMIC SOLUTIONS SRL

Wednesday, 20 April 2016 12:21

Licitatie GADANY IMPEX SRL

Friday, 08 April 2016 12:54

Licitatie S.C VICMAR ELECTRO SRL

Monday, 28 March 2016 12:21

Anunt licitatie S.C GADANY IMPEX SRL

Monday, 28 March 2016 12:20

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Friday, 25 March 2016 14:07

Proces verbal de negociere directa

Monday, 21 March 2016 16:05

Anunt licitatie S.C TOP SECURITY SRL

Friday, 11 March 2016 10:58

Anunt licitatie S.C GADANY IMPEX SRL

Friday, 11 March 2016 07:11

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Monday, 07 March 2016 15:29

Anunt licitatie S.C TOP SECURITY SRL

Wednesday, 06 January 2016 14:23

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Tuesday, 22 December 2015 10:43

Anunt de licitatie TOP SECURITY

Monday, 07 December 2015 13:22

Anunt licitatie S.C FULGER TRANSCOM SRL

Tuesday, 24 November 2015 12:17

Anunt licitatie S.C FULGER TRANSCOM SRL

Monday, 16 November 2015 14:41

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Tuesday, 10 November 2015 12:53

Anunt licitatie S.C FULGER TRANSCOM SRL

Tuesday, 10 November 2015 12:52

Anunt licitatie S.C TOP SECURITY SRL

Tuesday, 10 November 2015 12:42

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Tuesday, 03 November 2015 08:33

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Tuesday, 27 October 2015 09:46

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Tuesday, 27 October 2015 09:15

Anunt licitatie S.C TOP SECURITY SRL

Page 2 of 3