Children categories

Licitaţie publică valorificare PENSIUNE 3 margarete, BĂILE FELIX

Licitaţie publică valorificare PENSIUNE 3 margarete, BĂILE FELIX (1)

P&L INSOLV IPURL reia procedura de valorificare a bunurilor debitoarei MARAHAB SRL, conform Regulamentului de valorificare modificat.

Preţurile pentru bunul imobil, Pensiune situată în Băile Felix şi bunurile mobile din dosarea unităţii de cazare au fost scăzute, conform hotărârii Adunării Generale a Creditorilor.

View items...
Tuesday, 03 January 2017 13:40

ANUNT DE LICITATIE GADANY IMPEX SRL

Tuesday, 03 January 2017 13:12

ANUNT DE LICITATIE GADANY IMPEX SRL

Tuesday, 03 January 2017 12:38

Anunt de licitatie Marahab SRL 05.01.2017

Tuesday, 29 November 2016 16:11

ANUNT LICITATIE GADANY IMPEX SRL

Tuesday, 29 November 2016 16:10

ANUNT LICITATIE VICMAR ELECTRO SRL

Monday, 21 November 2016 15:28

ANUNT LICITATIE VICMAR ELECTRO SRL

Monday, 07 November 2016 15:56

Anunt de licitatie Gadany Impex Srl

Monday, 07 November 2016 15:56

Anunt de licitatie Vicmar Electro Srl

Tuesday, 18 October 2016 13:43

Anunt licitatie MARAHAB SRL

Tuesday, 11 October 2016 11:33

Anunt licitatie PANORAMIC SOLUTIONS SRL

Monday, 04 July 2016 14:23

Anunt licitatie Gadany Impex SRL

Monday, 04 July 2016 14:20

Anunt licitatie Vicmar Electro Srl

Monday, 16 May 2016 14:00

PANORAMIC SOLUTIONS SRL

Tuesday, 03 May 2016 12:58

Anunt licitatie VICMAR ELECTRO SRL

Tuesday, 03 May 2016 12:47

Proces verbal VICMAR ELECTRO SRL

Tuesday, 26 April 2016 13:40

ANUNT PANORAMIC SOLUTIONS SRL

Tuesday, 26 April 2016 13:38

ANUNT LICITATIE VICMAR ELECTRO SRL

Tuesday, 26 April 2016 13:37

Anunt licitatie S.C GADANY IMPEX SRL

Wednesday, 20 April 2016 12:22

LICITATIE PANORAMIC SOLUTIONS SRL

Wednesday, 20 April 2016 12:21

Licitatie GADANY IMPEX SRL

Friday, 08 April 2016 12:54

Licitatie S.C VICMAR ELECTRO SRL

Monday, 28 March 2016 12:21

Anunt licitatie S.C GADANY IMPEX SRL

Monday, 28 March 2016 12:20

Anunt licitatie S.C MARAHAB SRL

Friday, 25 March 2016 14:07

Proces verbal de negociere directa

Monday, 21 March 2016 16:05

Anunt licitatie S.C TOP SECURITY SRL

Page 2 of 3